0

Spokojnie ... Puyol jeszcze pogra ... jestem tego pewny, że szybko wróci do pełni sił ...

0

A JA WIDZĘ W BARCELONIE WALCOTA ! :D

0

Musi być Olympique Lyon

Nie inaczej =D

Sami wiecie dlaczego ...

0

ile pauzują Marquez i Pique

0

zamiast "bo" miało być "co" xD

0

gdyby keita strzelał to bo miał to "Man of the match" =)

0

ŻADNEGO RONALDO ! ! !

SILVAAAAAA ! ! !

0

Jak można ściągnąć te zdjęcia ?

0

EJ ALE JAK JA SZUKAM GOL TV TO NIE MA NA TVUPLAYER =

0

Kiedyś musiał być ten słabszy moment... - ( wynik )

Dobrze, że ten remis miał miejsce w lidze, a nie w pucharach =)

PoZdRo =D

0

ŻÓŁTA JEST NAJLEPSZA ! ! !

Pomarańczowa niech będzie alternatywna xD

0

JESTEM TEGO PEWNY, ŻE POWRÓCI STARY RONI =D

0

0

SORKA mała poprawka

Zgadzam się z moimi przedmówcami.

Uważam, że Messi pluł po prostu na ziemię ... =)

0

Według mnie MESSI źle zrobił =

Powinien przeprosić za to zachowanie =)

0

Nie wiem czy dobrze zrobiłem, ale obstawiłem 0:7 =D

0

KTO STRZELIŁ ?

0

Chciałbym takim w moim klubie jeździć xD

0

0

Ronaldo jest słabY !!! MESSI WYGRA I KONIEC !!! Tak musi bYć !!!

0

Ostrzeżenie!

mod

0

Co się dzieje z HENRYM ?? =

0

Sądzę, że Marquez, ponieważ wygrał konkurs rzutów wolnych w zeszłym sezonie =)

0

THX ZA LINK =)

=D

0

Dzięki za link =)

0

MACIE TĄ STRONKĘ Z TRANSMISJĄ ??

0

MA KTOŚ LINK NA TRANSMISJĘ W INTERNECIE ?

0

Wszystkiego co najlepsze =) !!! 200 lat Henry =D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?